Vzkazy

Datum
Vložil
Titulek

Re: Trenink

čas tréninku se posunul aby mohli ti co na to kývli a kolik nás bylo? Víme že práce je práce ale ti co byli doma mohli dojít,ale je to na vás jen musíte chtít....

Datum
Vložil
Titulek

zranění

Ahoj, mám blbě rozseklej prst na ruce, tak si dávám volno od sportu. Léčení cca týden.

Datum
Vložil
Titulek

trenink

na trenik nejdu mam pořád problemy a achylovkamy , sobotni přatelak pravděpodobně taky nebu moci jestli mi nebudou bolet nohy tak přijdu k budce .

Datum
Vložil
Titulek

Změna

Na základě hlášenky změn mužstva Náměště n/H B dochází ke změně začátku utkání v Náměšti dne 21.8.2011 z 10,15 hod na 16,30 hod.

Datum
Vložil
Titulek

Přátelák v Chornicích

V sobotu hrajeme přípravný zápas v Chornicích v 17 hod. Sraz u budek na křižovatce v 15,45.

Datum
Vložil
Titulek

Přátelák

Dnes 20.7. domluvil trenér přípravné utkání ve Hvozdu. Sraz v 15,45 hod na křižovatce, začátek v 17 hodin.

Datum
Vložil
Titulek

Přátelák

Další přípravný zápas odehrajeme v sobotu 23.7. s účastníkem III. třídy OFS Svitavy, Sokolem Chornice. Začátek v 17,00 hodin, doprava dle domluvy na pátečním tréninku nebo sraz v 16,15 v Chornicích.

Datum
Vložil
Titulek

Přátelák v Mladči

Zápas v Mladči začíná v 17,30. Kdo nebyl v pátek na tréninku a nemá zajištěn odvoz, tak se mi ozvěte nebo sraz v v 16,45 v Mladči.

Datum
Vložil
Titulek

Tréninky a přátelák

Tento týden jsou tréninky v úterý a v pátek od 18,00 hodin, v neděli 17. 7. hrajeme od 17,30 hodin přátelák v Mladči. Na způsobu dopravy se domluvíme v pátek na tréninku.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Tréninky a přátelák

omlouvam se nestil jsem trenink stejně mě boli nohy z utedrka jak je to s tím přátelakem v kolik se jede a kde se sejdeme a kdo bere auta .

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17 >>

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.