Vzkazy

Datum
Vložil
Titulek

A je po fotbale

Zdarec Bouzováci.Když jste před pár rokama hojně nakupovali hráče z vyšších soutěží a postupovali smáli jste se ostatním mančaftům, že neumí hrát fotbal apd. no prašulky došly ,tak jak čekal každej soudnej člověk a co teď???? Vypadá to,že za rok hrajete prales.Tak si to užíjte. Místo toho,abyste rvali prachy do žoldáků jste měli věnovat peníze na mláděž a do rozvoje fotbalu.Vím, že asi hodně z vás s tím co bylo nemá nic společného no na úkor fotbalového Bouzova se směje celej okres. Zkuste hrát fotbal se svýma hráčema a uvidíte ,že to k něčemu bude.

Datum
Vložil
Titulek

Re: A je po fotbale

Presne o to se snazime vis,vis o tom malo ale hodne rikas,taky neni dobry

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: A je po fotbale

tak myslím,že o tom vím dost.Vám těm co to teď stavíte na nohy se nesměju ba naopak chvalím snahu znova tam něco vybudovat.A proti Bouzovu jsem několik zápasů hrál,dokonce znám u vás i pár lidí co se pohybujou kolem fotbalu.Jen jsem chtěl říct,že se přesně vyplnilo to co si spousta lidí říkala někdy před pěti lety.A můj názor je že peníze kazí vesnický fotbal.Mysli si o tom co chceš

Datum
Vložil
Titulek

Re: A je po fotbale

KONEČNĚ NÁZOR :-D KTEREJ SEM NEMUSEL PSÁT JÁ :-D NO VÍŠ ONO JE TĚŽKÝ HRÁT SE SVEJMA HRÁČEMA KDYŽ VŠICHNI TADY NĚKOLIK LET NEHRÁLI A MLÁDEŽ JE UŽ REGISTROVANÁ DÁVNO NĚKDE JINDE! :-D TAKŽE TO VIDÍM NA DOST DLOUHO NEŽ SE ZVENTÍ :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: A je po fotbale

jako ja od toho co prevzal crha Acko sem skoncil s fotbalem,nebylo pro me misto,a od te doby sem tam na fotbale nebyl,myslis ze ja jsem si nemyslel jak to skonci,to mas pravdu na tenhle fotbal penize nepatri,to nebyl ten Bouzov,byl to tym ktery si sam Crha postavil,pro me jsou tez ti hraci hrdinove ze se neotocili zady,kdyz dostali nabidku hrat opet za Sokol Bouzov,zacatek je tezkej jestli ses dival na vysledky je to videt,jsou tu taci co 3-5 let nehral a nekteri teprve zjistuji co to fotbal je,ale ja verim ze se vypracujeme abysme zapadli mezi tymy a hrali s nema vyrovnanou hru,nerikam ze to bude hned ale nas cas prijde

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: A je po fotbale

a právě v tom co jsi napsal vám držím palce.Ať se vám to daří a zvednete se od toho pověstného dna.Už se těším na společný mač

Datum
Vložil
Titulek

Vzkaz Hráčům

dnes trenink v 17:00hod,11.9. Neděle nás čeká domácí utkání proti týmu Tj Střeň,tenhletýden očekávám maximální účast na treninku,je na čase udělat řádný krok a prolomit smůlu která se nás drží,je na čase dát našim fanouškům 3 body,abych pravdu řekl nelíbí se mi přístup hráčů,je tu hrstka která nevynechá bez mála žádný trenink,nemluvím jen za sebe ale trenink v šesti až osmi lidech,je pro tým zbytečný,na začátku se nás zapsalo 23,a v neděli museli hrát 2 brankaři,už se zamyslete,od dnešního treninku,pokud nebude řádná omluva bude se trestat pokutou,řád musí být,doufám že si z toho něco vezmete,já jsem vám přijel pomoct z Loštic,kde mám fotbalák 300m od baráku,a místo volné,a vy si myslíte že mi někdo cesťáky zaplatí?? dávám do toho víc než svůj časšel jsem zpět protože mám Bouzov rád,ale hlavně to bylo díky Jirkovi,který mi zavolal.....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vzkaz Hráčům

Vím že začátek je vždycky těžký,ale v nás je mnohem víc než si kdo myslí ja to v nás vídím jen to dostat ven

Datum
Vložil
Titulek

Crha???

Dobrý den jen jsem se chtěl zeptat ve které části světa leží Mohelnice? Moc daleko teda Crha nedoje!!!
Držím Vám palce abyste na Bouzově fotbal udrželi a snad už nenaletíte takovým lumpům jako jsou Crhovi.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Crha???

Ahoj Fando, v první řadě díky za podporu. My všichni na Bouzově věříme, že tu fotbal udržíme. A co se Crhů týká, tak ti u nás nic špatného neudělali, spíš naopak. Hrál se tu pěkný fotbal, lidi sem jezdili ze širokého okolí. To, že skončili, je věc druhá, ale zůstalo tu pěkné zázemí a materiální zajištění.

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.