Odrlice - Bouzov

23.04.2014 12:36

Sokol Odrlice – TJ Sokol Bouzov 5:5 (0:3)

Po domácí výhře nad mužstvem Příkaz jsme zajížděli do rovněž sestupem ohrožených Odrlic. Že to tam nebývá procházka růžovým sadem jsme věděli, ale to co se tam dělo tentokrát, to bylo pro silné žaludky. Ale popořádku. První půle probíhala v klidu podle našeho scénáře. Nejprve se prosadil Bálek, když jeho střelu tečoval domácí obránce za záda svého gólmana. Následovaly gólovky Bálka a Lofítka, ovšem obě skočily mimo tři tyče. Druhý jmenovaný se ale prosadil o chvíli později a třetí gól přidal před odchodem do šaten po sólovém úniku Bosák.Čtvrtá branka z kopačky Blekty v domácí síti hned na začátku druhé půlky se zdála být definitivní pojistkou pro náš zisk bodů. Vzhledem k dosavadnímu průběhu utkání se zdálo být nemožné, aby domácí ztrátu dohnali, to by však nesměli převzít otěže utkání do svých rukou pánové ve žlutém, Šafařík a Kašpárek. Asi si o přestávce lokli něčeho závadného, co jim způsobilo potíže se zrakem. Hlavní Šafařík viděl téměř při každém kontaktu hráčů faul Bouzova, totéž stále praporkem signalizoval asistent Kašpárek, naopak ofsajd neviděl žádný, ze dvou jsme inkasovali. Především díky tomu dokázali domácí srovnat na 4:4. Když nás v 82. minutě poslal opět do vedení Bálek, protože evidentně rozladěný sudí neměl při akci co zapískat, za okamžik faul na M. Konečného otočil proti nám, při následném přímáku  místo nedovoleného zákroku na gólmana Šmída „viděl něco“, kvůli čemu nařídil penaltu. Z té domácí vyrovnali a chvilku nato zápas v 85. minutě ukončil. Nutno dodat, že pouze zázrakem nedošlo k jeho inzultaci. Soudní domácí hráči i diváci se za toto divadlo styděli, ne tak nějakou tekutinou zapáchající zmiňovaní arbitři.

Branky Bouzova: Bálek 2, Lofítek, Bosák, Blekta.

Sestava: Šmíd – M. Konečný, R. Konečný, Flášar, Losa – Kyselák, Bálek, Lofítek, Aigl – Bosák – Blekta. Střídal:  Hvasta. Trenér: Karel Procházka