Náměšť B - Bouzov

02.11.2013 18:02

SK Náměšť na Hané B – TJ Sokol Bouzov 7:0 (2:0)

Na půdě soupeře, se kterým se nám tradičně nedaří, jsme nastoupili bez indisponovaných obránců Flášara a Kučery. Výsledek utkání, který rozhodně neodpovídá průběhu hry, ovlivnily úvody obou poločasů. V tom prvním šel Bálek za bezbrankového stavu sám na gólmana, udělal mu kličku, ale střelu do prázdné vykopl vracející se obránce. Totéž se opakovalo o chvíli později při šanci Aigla. Poté následovaly dvě hrubky v naší obraně a v 15. minutě to bylo 2:0 pro domácí.

Během deseti minut druhé půle jsme opět dvakrát inkasovali a nebylo o co hrát. Zbytek zápasu jsme už jen útočili, žádnou příležitost nevyužili a na bránění kašlali. Toho domácí využili k vylepšení skóre při mnoha brejkových akcích.

Rozhodčí: Žvátora.

Sestava: Šmíd – M. Konečný, R. Konečný, Kubíček, Losa – Hvasta, Malý, Kyselák, Pírek, Aigl – Bálek. Trenér: Karel Procházka. Střídali: D. Procházka, K. Procházka, Ryšlink.