Drahanovice - Bouzov

05.06.2014 08:51

Sokol Drahanovice – TJ Sokol Bouzov 4:1 (2:0)

Výsledek zdaleka neodpovídá dění na hřišti. V 8. minutě měl na hlavě gólovku Lofítek, ale domácí gólman jí skvělým zákrokem vyškrábl. A opět přišlo otřepané „nedáš – dostaneš“. Z rychlého brejku se domácí ujali vedení. Ve vyrovnaném průběhu zápasu jsme chvíli před přestávkou po dalším úniku inkasovali podruhé.

Ve druhém poločase se hrálo převážně n půlce soupeře, ovšem tentokrát jsme zklamali v koncovce. Nedokázali jsme proměnit ani ty největší tutovky a domácí nás trestali z rychlých protiútoků. Čtvrt hodiny před koncem za stavu 3:0 se nám konečně podařilo snížit po pěkné akci střídajícího Bálka a zakončení Lofítka. Další šance bohužel zůstaly nevyužity. V závěru utkání jsme inkasovali počtvrté a i přes dobrý výkon ve druhé půli jsme odjeli s prázdnou.

Branky Bouzova: 75. Lofítek.

Sestava: Flášar – Aigl, R. Konečný, Kubíček, Losa – M. Konečný, Blekta, Lofítek, Hvasta, Bosák - Kyselák.  Střídali:  Bálek . Trenér: Karel Procházka