Dolany B - Bouzov

01.10.2013 20:29

FC Dolany B – TJ Sokol Bouzov 2:2 (0:1)

Po vítězném derby nás čekal těžký soupeř v podobě rezervy Dolan na jejím hřišti. První poločas jsme sehráli vyrovnanou partii. Oba týmy měly po třech šancích, domácí gól nedali, my ano. Ve 38. minutě byl při úniku zezadu faulován Bálek, obránce viděl pouze žlutou, ale přišel trest gólový. Malého přímák gólman vyrazil a na správném místě byl Aigl, který nám pohotovou dorážkou zajistil vedení. Ve druhé půli to s domácími vypadalo ještě hůř, když po přesné přihrávce Malého zakončil své sólo Bálek kličkou gólmanovi a zasunul do prázdné – 0:2. Od 70. minuty nás ale domácí začali přehrávat a svůj tlak bohužel korunovali dvěma brankami v poslední desetiminutovce. Ze slibně vyvíjejícího se utkání jsme tak získali alespoň jeden bodík.

Branky: Aigl, Bálek.

Sestava: Šmíd – M. Konečný, R. Konečný, Flášar, Losa – Kučera, Hvasta, Kyselák, Malý, Aigl – Bálek. Trenér: Karel Procházka. Střídali: K. Procházka, Ryšlink.