Blatec - Bouzov

20.08.2013 14:49

Sokol Blatec – Sokol Bouzov 4:1 (1:0)

Ani ve druhém utkání nové sezóny jsme nedokázali bodovat. Díky dovoleným, nemoci či zranění do Blatce dorazilo akorát jedenáct hráčů. Vůbec poprvé se v našem dresu představil David Procházka a celý zápas musel odehrát mladíček Hvasta. Náš soupeř téměř kompletně obměnil kádr a po dvaceti minutách šel do vedení. Poté mohl vyrovnat M. Konečný, ale po centru z přímáku netrefil míč a chvíli nato neuspěl sám před gólmanem Bálek.

Po pěti minutách druhé půle vyrovnal Losa, ale zdvižený praporek asistenta nám radost překazil. O dvě minuty později se to přece jen podařilo, když Bálek prostřelil domácího gólmana – 1:1. Vyrovnaný stav vydržel do 65. minuty, kdy soupeř znovu skóroval. My jsme bohužel nebyli schopni nic kloudného vymyslet, naopak při hře vabank jsme ještě dvakrát inkasovali, navíc nás v brance několikrát podržel Šmíd.

Sestava: Šmíd - Škrabal, R. Konečný, Flášar, Losa – Kubíček, Kučera, M. Konečný, D. Procházka, Hvasta - Bálek. Trenér: Karel Procházka.