Sokol Blatec - Sokol Bouzov

18.09.2012 17:46

 

 

Sokol Blatec - Sokol Bouzov 0:0 (0:0)

S fanynkovskou podporou ze všech koutů republiky jsme hráli další utkání o tzv. šest bodů. Věřili jsme, že na rozdíl od Střeně, se nám podaří bodovat. Úvod utkání jsme zaspali a nechybělo moc, abychom prohrávali, když centr zprava zakončil domácí útočník hlavou nad. Jinak byla hra vyrovnaná, jenom sudímu se první půlhodinu moc nedařilo. Ve 20. minutě předvedl skvělý zákrok gólman Šmíd, který vyškrábl na břevno parádní bombu soupeře. Domácí byli v útočné fázi nebezpečnější, ale naše obranná hra byla téměř bezchybná. Ve druhém poločasu bylo naše mužstvo aktivnější, ale v koncovce jsme byli opět bezzubí, jelikož v posledních zápasech naše útočná činnost zaostává za tou obrannou. Tak se není čemu divit, že utkání skončilo bezgólovou plichtou. Bod z cizího hřiště ale určitě bereme.

Musíme tedy konstatovat, že si vytváříme málo gólových příležitostí a jejich neproměňování má za následek nula vstřelených branek v posledních třech mačích. To musíme v příštím utkání rozhodně zlepšit, jelikož hostíme poslední Libavou, kde opět půjde o velmi důležité body.

 

Sestava: Šmíd – Škrabal, R. Konečný, Flášar, Kučera – M. Konečný, Vitoul, Losa, Heidenreich (Pauliny) – Kyselák (Ryšlink), Wagner.

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.