Slavonín B - Bouzov

22.05.2013 14:46

 

Sokol Slavonín B – Sokol Bouzov 2:2 (2:1)

                Dopolední utkání ve Slavoníně přineslo poměrně solidní podívanou. V 17. minutě se domácí dostali do vedení, když míč proletěl po rohovém kopu až do naší sítě – 1:0. Poté posoudil zákrok domácího gólmana Žižky na Bálka jako faul našeho útočníka. Po půlhodině hry už se Ondra prosadil po průniku napříč šestnáctkou a zakončení do prázdné – 1:1. Vzhledem k tomu, že se pan rozhodčí ještě teprve probouzel, tak chvíli nato přehlédl po naprosto totožné akci penaltový zákrok na Bálka. Pět minut před pauzou už byl vzhůru, faul Kučery správně ohodnotil kartou a penaltou. Bohužel proti nám a domácí opět vedli.

Po deseti minutách druhé půle se domácí provinili faulem před vlastní šestnáctkou a Robin Losa poslal míč neomylně za Žižkova záda – 2:2. Následovala snaha obou mužstev strhnout vítězství na svou stranu, ale Hahn na straně domácích a M. Konečný na straně hostů své tutovky neproměnili, a tak se body zaslouženě dělily. Stínem utkání byl likvidační faul domácího obránce na Bálka, který musel střídat.

Branky Bouzova: Bálek, Losa.

Sestava: Šmíd - Řezníček, R. Konečný, Flášar, Kučera – Kubíček, M. Konečný, Losa, Wagner, Másilko - Bálek. Trenér: Karel Procházka. Střídali: Pauliny, Pírek, Ryšlink.

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.