Odrlice - Bouzov

04.06.2013 10:48

Sokol Odrlice – Sokol Bouzov 3:3 (1:0)

                Od tohoto zápasu jsme očekávali velkou bitvu vzhledem k postavení soupeře v tabulce. Bohužel jsme především v první půli potvrdili naší bolest, kterou je přizpůsobení se soupeřově stylu hry. Míče létaly vzduchem sem a tam a byly více v okolních zahradách, než na hřišti. První vážnější příležitosti měli Odrličtí, ale Heidenreich, který musel zaskočit za zraněného Šmída, předváděl v brance dobré zákroky. Až přišla 30. minuta a domácí se po ráně z voleje ujali vedení. Vyrovnat se nám podařilo o chvíli později, ale sudí viděl Kubíčka v ofsajdu. Chvíli nato arbitr odpustil domácím penaltu, když byl nejprve v šestnáctce faulován Másilko a při pokračování akce přihrál obránce míč rukou gólmanovi. A neujal se ani únik Bálka, jehož střelu brankář vyrazil.

                Po přestávce se naše hra zlepšila a výsledkem byla vyrovnávací branka po úniku Bálka v 57. minutě. Tentýž hráč se po dalších deseti minutách postaral i o vedoucí gól našeho mužstva. A když čtvrt hodiny před koncem přidal po Másilkově přihrávce třetí branku Aigl, zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto. Jenže domácí vrhli všechny síly do útoku. Nejprve Heidenreich vychytal v samostatném úniku domácího útočníka, ale v 79. minutě už nestačil na další parádní střelu z voleje po standardní situaci. O vítězství jsme přišli v poslední minutě, když se nám nepodařilo uhlídat hlavičkujícího hráče po dlouhém autovém vhazování. Tak jsme bohužel netaktickým závěrem ztratili dva body, ale vzhledem k množství šancí na obou stranách je plichta asi spravedlivá.

Branky Bouzova: Bálek 2, Aigl.

Sestava: Heidenreich - Řezníček, R. Konečný, Flášar, Losa – Kučera, Kubíček, M. Konečný,  Másilko, Aigl - Bálek. Trenér: Karel Procházka. Střídali: Pírek, Ryšlink.

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.