Náměšť B - Bouzov

16.10.2012 16:23

SK Náměšť na Hané „B“ - Sokol Bouzov 3:1 (1:0)

Další utkání na hřišti soupeře, kdy jsme látali sestavu na poslední chvíli. K dosavadním zraněným přibyl Škrabal, který v sobotu oznámil zranění oka a místo na zápas putoval na pohotovost. Prvních dvacet minut jsme hráli v deseti, než dorazil Kučera, levého beka hrál opět trenér Procházka. A právě on ve 13. minutě fauloval v šestnáctce domácího útočníka, ovšem nařízenou penaltu střelec neproměnil. Už předtím však Šmíd vyškrábl jedovatou ránu na levou tyč. Po půlhodině hry jsme už inkasovali. Po ztrátě míče na soupeřově půlce následovalo přečíslení, při kterém Flášar zfauloval pronikajícího hráče. Následný přímák sice Šmíd vyrazil, ale dobíhající hráč doklepl míč do prázdné – 1:0. Naši si sice také dokázali vytvořit dobré příležitosti, ale Procházka ani Pauliny se prosadit nedokázali. Již tradičně poslední dobou nám vstřelil soupeř branku v úvodu druhé půle. Po chybné rozehrávce se prosadil Šoural a prohrávali jsme dva nula. Poté se dostal do gólových šancí dvakrát Kyselák, ale opět bez efektu. Čtvrt hodiny před koncem předvedl domácí Jelínek, jak s chladnou hlavou zakončit sám před gólmanem – 3:0. Nakonec jsme se čestného úspěchu přece jen dočkali. Do třetice se pěknou křížnou střelou prosadil Kyselák a upravil na konečných 3:1.

Branka Bouzova: Kyselák

Sestava: Šmíd – Kučera, R. Konečný, Flášar, Procházka – M. Konečný,  Losa, Pauliny, Vitoul, Ryšlink (Drapl) – Kyselák.