Dolany B - Sokol Bouzov

02.10.2012 15:58

FC Dolany „B“ - Sokol Bouzov 4:2 (2:1)

K tomuto utkání jsme zajížděli s velkými obavami. Taktak se nám podařilo poskládat jedenáct hráčů a rozjetá domácí Benfika se s nikým nemazlí a rozdává vydatné příděly. Ať už vinou zranění či nemoci (Dvořáček, Kubíček, Kučera), pracovních povinností (Drapl, Jaroš), oslav (Flášar) či nevysvětlené neúčasti (Vitoul) musel do hry jako jedenáctý hráč nastoupit i trenér Procházka. Pozměněná sestava však náš tým vyburcovala k hrdinskému výkonu zvláště poté, co musel kvůli zranění ve dvacáté minutě odstoupit Řezníček. Právě po prohraném souboji, ve kterém se Vláďa zranil, jsme inkasovali první branku. Dvě minuty nato přidal druhý gól syn slavného trenéra Petr Máčala a s námi to nevypadalo vůbec dobře.  Obě zmíněné trefy skončily v levé šibenici. Od této chvíle se ale v našem zbytku hráčů probudila obrovská bojovnost a také fotbalovost. Na pěkném velkém trávníku jsme místo nákopů zvolili technický fotbal a i v deseti trápili kvalitní tým Dolan. Po půlhodině hry nastřelil Radek Konečný z přímého kopu tyč a o pár minut později už se jeho brácha Michal parádně trefil z dobrých třiceti metrů – 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin. V 52. minutě se domácí prosadili potřetí, tentokrát však domácí asistent pustil ofsajd. také na tuto trefu jsme dokázali gólově odpovědět. K přímému volnému kopu si postavil míč Losa a s pomocí teče ve zdi překonal domácího gólmana – 3:2. I nadále se nám dařilo domácí trápit, ale také při nás stálo štěstí při dvou břevnech soupeře. Definitivní tečku za skóre udělali domácí deset minut před koncem.

Ještě jednou je nutné vyzdvihnout nezměrnou bojovnost a všem zúčastněným poděkovat. Také obětavost bratrů Konečných, kteří k utkání dorazili na otočku z rodinných oslav vzdálených 100 km.

Branky Bouzova: M. Konečný, Losa

Sestava: Heidenreich – Škrabal, R. Konečný, Wagner, Procházka – Řezníček, M. Konečný,  Losa, Pauliny, Ryšlink – Kyselák.  

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.