Bouzov - Přáslavice

02.05.2013 15:45

Sokol Bouzov – FK Přáslavice 3:0 (3:0)

Jako noc a den byla rozdílná dohrávka 15. kola s Přáslavicemi v porovnání se zápasem s Blatcem. Najednou bylo na hráčích vidět odhodlání bojovat o zisk bodů, ale také o znovuzískání přízně diváků. Hned od úvodu se zakousli do svého soupeře a vynutili si územní převahu. A hlavně si vzali k srdci koučovy rady a na rozdíl od předchozích mačů chodili důrazně do šestnáctky, kde tím vznikaly závary a padaly branky. Ve 20. minutě byl v jednom takovém faulován M. Konečný a Wagner penaltu proměnil – 1:0. O pár minut později se po rohovém kopu v dalším zmatku před brankou nejlépe zorientoval Kubíček a zvýšil na 2:0. Těsně před pauzou poslal R. Konečný ze standardky míč na hlavu svého bráchy a s pomocí gólmana a tyčky jsme se radovali potřetí. Také hosté několikrát zazlobili, ale pozorná obrana nebo gólman Šmíd všechny komplikace zažehnali. Především zákrok Michala v závěru poločasu byl opět parádní.

Ve druhé půli jsme se hlavně soustředili na udržení výsledku, případně jeho navýšení. To první se podařilo, což pro nás znamená důležité vítězství. Přáslavičtí se samozřejmě snažili se skóre něco udělat, zahrávali několik standardních situací, ale stejně jako v první půli se jim vstřelit branku nepodařilo.

Branky: Wagner, Kubíček, M. Konečný.

Sestava: Šmíd - Řezníček, R. Konečný, Flášar (Aigl), Kučera – Kubíček, M. Konečný, Losa (Pírek), Wagner (Heidenreich), Másilko - Bálek.