Bouzov - Olešnice

11.06.2013 11:10

Sokol Bouzov – 1. FC Olešnice 1:0 (0:0)

Bouzovské derby! Lepší poslední domácí zápas sezóny 2012/2013 jsme si nemohli přát. Dlouho očekávaný mač přilákal přes 250 diváků a oba mančafty se jim za vytvořenou atmosféru odvděčily kvalitní fotbalovou podívanou. První gólovky na sebe nenechaly dlouho čekat, ale Bálkovy průniky po pravé straně skončily střelou vedle nebo dobrým zákrokem gólmana Snášela. Hosté sice působili o něco fotbalovějším dojmem, ale do vážnější šance se dostal pouze Pluháček, jehož placírka těsně minula pravou tyč. Důležitým momentem utkání byla červená karta v úplném závěru první půle, když hostující Zapletal neudržel nervy na uzdě a srazil k zemi Bálka po jeho předchozím střetu s gólmanem mimo šestnáctku.

I po přestávce se bylo na co dívat, jelikož obě mužstva chtěla strhnout vítězství na svou stranu. To se podařilo domácím v 65. minutě, když Wagner na vlastní polovině parádním kouskem protancoval mezi hráči Olešnic, přesnou přihrávkou vyslal do sóla Bálka, který střelou mezi nohama gólmana poslal svůj tým do vedení. Hosté se sice snažili o vyrovnání, ale díky dobré defenzivní práci zaměstnávali brankáře Šmída spíše centry nebo nepříliš důrazným zakončením. Jedinou opravdu gólovou střelou byla pouze Vitoulova rána zdálky, která mířila přesně do šibenice, ale neskutečný zákrok Šmída hostům radost překazil. Na druhé straně mohl přidat pojistku nejprve Řezníček z přímého kopu, ovšem mladíček Snášel podržel hosty ještě nad vodou, poté Másilkův lob vykopl z brankové čáry Zatloukal a v úplném závěru Bálek po dalším průniku nastřelil tyčku a odraženým míčem orazítkoval ve skluzu i tu druhou. Po dramatickém a vyhecovaném boji tak body zůstávají na Bouzově.

Branka: Bálek.

Sestava: Šmíd - Řezníček, R. Konečný, Flášar, Losa – Kubíček, Kučera, M. Konečný, Aigl, Másilko - Bálek. Trenér: Karel Procházka. Střídali: Wagner, Kyselák, Ryšlink

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.