Bouzov - Náměšť B

27.05.2013 10:40

Sokol Bouzov – SK Náměšť na Hané B 1:2 (1:1)

Oproti minulým zápasům jsme museli udělat několik změn v základní sestavě, což ale nebyl moc velký problém.  Horší bylo, že jsme hned v úvodu dostali branku, když se na šestnáctce zcela nekrytý hráč otočil s míčem a zamířil přesně k tyči – 0:1. Naše snaha o vyrovnání byla korunována po půlhodině hry, kdy Bálek předvedl svůj tradiční průnik do šestnáctky, obešel i faulujícího gólmana a zasunul do prázdné. To už měl ale dvě dobré příležitosti předtím, bohužel nemířil přesně. Také hosté si vytvořili šance, ovšem ty skvělými zákroky likvidoval Šmíd.

Druhý poločas nabídl ještě lepší podívanou. Oku lahodící akce odměňovali diváci potleskem, gólovou tečku však žádná nepřinášela. Ať už to bylo díky nepřesné koncovce nebo bravurním zásahům obou gólmanů. V největší příležitosti hostů vyrazil míč reflexivným zákrokem Michal Šmíd na roh, na druhé straně předvedl totéž brankář po Bálkově ráně z jedné. Když už to vypadalo na spravedlivou dělbu bodů, přišel blesk z čistého nebe. Šmídovi se nepodařilo úplně zkrotit střelu soupeře a byl z toho rohový kop, ze kterého se úplně přesně trefil hostující útočník, a tak nám po pohledném utkání zbyly pouze oči pro pláč.

Branka: Bálek.

Sestava: Šmíd - Řezníček, R. Konečný, Flášar, Losa – Pauliny, M. Konečný, Aigl, Kyselák, Másilko - Bálek. Trenér: Karel Procházka. Střídali: Procházka, Ryšlink.

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.