Zimní ligu hraje 6 týmů systémem každý s každým dle rozpisu.

Hrací doba utkání: 2 x 30 minut + 5 minut přestávka.

Zimní liga se skládá z celkem 5-ti hracích dnů (vždy neděle).

Startovné za každý hrací den je 200,- Kč na tým.

Startovné za celý turnaj je splatné nejpozději první hrací den před zahájením turnaje.

Místo konání: Sportovní hala v Bouzově.

Sraz účastníků turnaje je vždy minimálně 30 minut před zahájením utkání.

Žádáme družstva, aby měla k dispozici sadu dresů nebo rozlišek.

Všichni hráči jsou povinni mít sálovou obuv se světlou podrážkou !

Nehráčům doporučujeme vzít s sebou přezůvky. K dispozici budou návleky na obuv.

Náhradní termín: Vzhledem k omezenosti volných termínů, je nutné dodržovat plán hracích dnů, bez možnosti náhrady. V případě neúčasti informovat organizátora co nejdříve (minimálně 2 dny před hracím dnem), případně sjednat náhradu (i celek, který se neúčastní turnaje) jako přátelské utkání pro soupeře (také informovat organizátora). Sežene-li absentující oddíl náhradu, výsledky se mu započítají do tabulky, sežene-li náhradu pořadatel, výsledky jsou kontumovány. Jde hlavně o trénink a odehrané zápasové minuty pro všechny!
Nekažte svou neúčastí tréninkový zápas soupeřům. Mužstvo, které se bez omluvy nezúčastní dvou hracích dnů, je bez náhrady vyřazeno ze soutěže.

Termíny: 1. kolo 11.12.2011, 2. kolo 18.12.2011, 3. kolo 8.1.2012,

4. kolo 15.1.2012, 5. kolo 22.1.2012

Časový rozvrh kola: 1. zápas hracího kola vždy od 14:00 hod.

2. zápas hracího kola vždy od 15:10 hod.

3. zápas hracího kola vždy od 16:20 hod.

Fair play:

Je přísně zakázáno použít hráče jiného než, který je uveden na soupisce předané pořadateli před zahájením turnaje. Během turnaje je možné provést celkem tři změny na soupisce mužstva. Hráč nahradí hráče ze soupisky a ten se už nesmí v tomto ročníku turnaje účastnit. Případné protesty řeší organizátor, kontumace výsledku možná! Maximální důraz bude kladen na slušné chování hráčů a trenérů vůči rozhodčím a soupeři, excesy budou tvrdě postihovány. Žluté karty za jakékoli přestupky proti fair play a následné 2 minuty trestu.
Vzhledem k prestiži turnaje prosíme, informujte fandy Vašeho týmu o slušném chování před každým kolem, myslíme, že jde především o zábavu.

Pravidla:
Každý tým před turnajem dodá soupisku s max. 10-ti hráči. Hrací systém 4+1, o pořadí v turnaji rozhoduje

1. počet bodů,

2. vzájemný zápas,

3. rozdíl skóre,

4. větší počet vstřelených branek,

5. los

- malá domů zakázána - trest – nepřímý volný kop,
- brankář nesmí rozehrávat z brankoviště přes půl (pouze pokud se míč dotkne před půlkou země nebo jiného hráče) - bude kladen důraz na především technickou hru. Trest - nepřímý volný kop z poloviny hřiště.
- velikost míče: míč určený pro halovou kopanou (semišový míč)
- žlutá karta = 2 minuty trestu, trest se ruší gólem. Trest za žlutou pro dalšího hráče začne po návratu předchozího hráče. Červená karta = 2 minuty trestu + hráč již dále nesmí v zápase nastoupit, po 2 minutách je nahrazen jiným hráčem.
- penalta za úmyslnou ruku v pokutovém území, či faul v pokutovém území
- úmyslné naražení na hrazení - žlutá karta
- úmyslná ruka brankáře mimo pokutové území, žlutá karta (trest odsedí aktuální hráč z pole) + trestný přímý kop

- nastavování hrací doby je díky návaznému programu omezeno, vše v kompetenci rozhodčího.

Rozhodčí: Zajišťuje pořadatel

Konfrontace hráčů se soupiskou na vyžádání soupeře jen do skončení daného utkání.
Trenéři a vedoucí zodpovídají za kázeň svých hráčů v průběhu celého turnaje.
V hale je zakázána hra s míčem mimo hrací plochu.