TJ Střeň - Sokol Bouzov

04.09.2012 12:05

TJ Střeň - Sokol Bouzov 1:0 (1:0)

Do Střeně jsme sice jeli s cílem bodovat, ale hrát utkání po festivalu Moravské hrady je pro nás zakleté. Stejně jako loni nebyli všichni naši hráči úplně ve formě, další byli na dovolené, což se projevilo na naší hře a především v téměř nulové střelbě na soupeřovu branku, kde stál naprosto neschopný gólman. A když už jsme vystřelili, tak přímo doprostřed nebo mimo tři tyče. Celkově byla hra neurovnaná, k čemuž také přispíval hrbolatý terén. Díky tomu se také zranil Kubíček, když při odkopu míče dopadl do díry a vymknul si kotník. V pětadvacáté minutě sice vstřelil Wagner branku po centru Vitoula z přímého kopu, ale domácí asistent zvedl praporek a bylo po radosti. Chvíli před koncem první půle zahrál Losa v tísni velkou malou domů, Šmídův odkop skončil přesně na noze domácího útočníka, který už si se zakončením věděl rady – 1:0. Po přestávce jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale to se nám bohužel nepodařilo. Největší šanci na vyrovnání měl těsně před koncem po průniku Paulinyho Wagner, ale místo zpětné přihrávky branku trestuhodně minul.

Sestava: Šmíd – Jaroš (Ryšlink), Kubíček (Škrabal), Flášar, Kučera – Dvořáček, Vitoul, Pauliny, Losa (Procházka), Kyselák - Wagner.