Sokol Bouzov - Sokol Příkazy

17.08.2012 10:57

Vzhledem k dovoleným, zraněním a pracovním povinnostem se nás k utkání sešlo akorát jedenáct. V prvním kole jsme hostili celek Příkaz, který sestoupil z okresního přeboru. Proto jsme očekávali kvalitního soupeře, což se potvrdilo v 5. minutě, kdy Bartoněk přesnou střelou z levé strany nedal gólmanu Šmídovi šanci – 0:1. Hosté se ale z vedení radovali pouze do 17. minuty. Na dlouhý nákop si naběhl Wagner a výstavní bombou z úhlu srovnal skóre. Hosté měli chvílemi herně mírně navrch, vytvořili pár nebezpečných situací před naší brankou, ovšem bez gólového efektu. Dobré příležitosti měli i naši hráči, ani oni se ale do černého netrefili. Největší příležitost ke skórování nabídl hostům v 75. minutě sudí, když po faulu Kučery odpískal pokutový kop, ale hostující kapitán branku přestřelil. Až další kola ukážou váhu bodu z tohoto utkání.

Sokol Bouzov – Sokol Příkazy 1:1 (1:1)

Branky: 17. Wagner – 5. Bartoněk

Sestava Bouzova: Šmíd – Řezníček, R. Konečný, Flášar, Kučera – Dvořáček, Vitoul, Kubíček, Losa, Ryšlink (M. Konečný) – Wagner.