Sokol Bouzov - Sokol Mladějovice

28.08.2012 16:55

Sokol Bouzov – Sokol Mladějovice 5:2 (1:1)

Na druhé domácím utkání už se sešlo šestnáct hráčů, takže mohl trenér vybírat. Čekal nás těžký soupeř, který v minulém kole nasázel Olešnicím pětku. Od úvodu byla hra vyrovnaná, ale do gólových příležitostí jsme se dostávali především my. Ovšem soupeř měl pořádnou kliku, když ho od inkasované branky třikrát zachránila tyčka (Vitoul, Wagner a ?). K tomu  si ještě dezorientovaný obránce málem dal vlastence, ale malou domů chytil gólman dle sudího ještě na brankové čáře. I ve třetím zápasu jsme jako první inkasovali my. Z dobrých pětatřiceti metrů se do míče opřel Pospíšil a parádním angličanem poslal hosty do vedení. To ale netrvalo ani minutu a Řezníček po standardní situaci vyrovnal. Také hosté se dožadovali uznání gólu, když Šmídem vyražený míč vykopával z branky R. Konečný. Ani tentokrát sudí branku neviděl. Ve druhé půli se nám konečně dařilo proměňovat šance. Nejprve se po pěkné akci prosadil Wagner – 2:1. Třetí trefu zařídil po ideálně zahraném přímáku R. Konečného střelec úvodní branky Řezníček. Deset minut před koncem chtěl trenér Procházka před rohovým kopem stáhnout ze hřiště Losu. Rozhodčí však nechal roh rozehrát a právě Robin přidal hlavou čtvrtý zásah a mohl jít střídat. Ukolébaní vysokým vedením jsme nechali soupeře snížit na 4:2, ale poslední slovo měl Vitoul, který upravil na konečných 5:2. Tak jsme po dobrém výkonu vybojovali v této sezóně první velice důležitou výhru.

Branky: Řezníček 2, Wagner, Losa, Vitoul – Pospíšil, Labuda.

Sestava Bouzova: Šmíd – Řezníček, R. Konečný, Flášar, Kučera – Dvořáček, Vitoul, Kubíček, Losa (Ryšlink), Kyselák (M. Konečný) – Wagner (J. Jaroš).