Sokol Bouzov - Sokol Dlouhá Loučka

13.09.2012 17:48

Sokol Bouzov – Sokol Dlouhá Loučka 0:3 (0:0)

V tomto domácím utkání jsme hostili lídra tabulky z Dlouhé Loučky, který zatím neztratil ani bod. I proto jsme očekávali velmi těžké utkání, což se také potvrdilo. V prvním poločasu ale byl zápas poměrně vyrovnaný, ovšem do gólových příležitostí se dostávali především hosté. Díky jejich nepřesnosti v koncovce nebo dobrým zákrokům gólmana Heidenreicha skončil poločas bez branek. Hosté sice gól vstřelili, ale sudí pro odmávaný ofsajd branku neuznal. Po přestávce hosté zvýšili obrátky a výsledkem byla po hodině hry změna skóre, když hostující hráč vrátil z levé strany dlouhý nákop před branku a nikým neatakovaný Gulajev doklepl míč do prázdné – 0:1. Bouzovští se poté snažili s výsledkem něco udělat, ale v koncovce byli bezzubí a už ve druhém zápasu po sobě nedokázali skórovat. Deset minut před koncem se do gólovky dostal Kuchta a poslal hosty do dvoubrankového vedení. Definitivní podobu dal výsledku minutu před koncem J. Smékal z pokutového kopu nařízeného za faul v šestnáctce. Ještě předtím však vyprovokoval zbytečnou potyčku střídající hráč hostí Dlugoš, když při odchodu do šaten lehce fyzicky a těžce vulgárně napadl našeho trenéra, který si to nechtěl nechat líbit. Do této potyčky se zapojil i kapitán hostí, který shodil trenéra na zem a vyfasoval červenou. Nutno dodat, že do té doby to byl nejslušnější hráč na hřišti. Teď může svému spoluhráči poděkovat za pětizápasový distanc od disciplinární komise.

Sestava Bouzova: Heidenreich – Řezníček (Ryšlink), R. Konečný, Flášar, Škrabal – Kučera, M. Konečný, Vitoul, Losa, Drapl (Pauliny) - Kyselák.