Sokol Bouzov - Hvězda Město Libavá

25.09.2012 11:06

Sokol Bouzov – Hvězda Město Libavá 2:0 (1:0)

Opět velmi důležité utkání o šest bodů s posledním týmem tabulky. Soupeř nám sice úlohu trochu usnadnil, když dorazil pouze s devíti bojovníky. Tato teoretická výhoda se ale ukázala spíš jako nevýhoda. Hráči podvědomě cítili, že tento zápas by měli v pohodě zvládnout, ovšem opak byl pravdou. Hosté srdnatě bojovali a při nás stálo štěstí, že některá příležitost neskončila v síti gólmana Šmída. Naší velkou chybou bylo, že jsme se místo přihrávek po zemi a roztažení po celé šířce hřiště snažili uspět dlouhými nákopy, což soupeři vyhovovalo. Přesto na sebe nedaly šance dlouho čekat, ale Wagner své dvě tutovky zazdil. Vrcholem byla neproměněná penalta v 19. minutě po faulu na Kyseláka. Netradičnímu exekutorovi Vitoulovi střelu z puntíku gólman hostí vyrazil. Svou minelu však Vitoul napravil ve 40. minutě, když si míč postavil k přímému volnému kopu a střelu směřující vedle si gólman nešťastně srazil do vlastní branky – 1:0. Ve druhé půli se naše hra zlepšila a výsledkem byla druhá branka, kterou po pěkné kombinaci opět zaznamenal Zdeněk Vitoul. To však bylo, co se gólů týká, z naší strany vše. Nutno dodat, že oslabení hosté předvedli velkou bojovnost a překvapivě vydrželi fyzicky celých devadesát minut. My musíme na náš nepříliš povedený výkon rychle zapomenout, brát důležité tři body a připravit se na další těžké zápasy.

Branky: Vitoul 2

Sestava Bouzova: Šmíd – Škrabal, R. Konečný, Flášar, Kučera – Řezníček, M. Konečný, Vitoul, Losa, Wagner - Kyselák.   Střídali: Drapl, Ryšlink, Heidenreich.