Sokol Bouzov - FK Nové Sady B

15.08.2011 10:31

Bouzov smolně prohrál s Novými Sady

Bouzov Ve 2. kole III. třídy OFS Olomouc přivítali Bouzovští na svém hřišti rezervu Nových Sadů, která si díky výbornému výkonu gólmana Dědocha odváží velmi šťastné tři body.

FK Sokol Bouzov – FK Nové Sady „B“ 1:2 (0:1)

Domácí se od úvodního hvizdu usadili na polovině soupeře, ale šance Losy a Dvořáčka zneškodnil Dědoch. Po čtvrthodině hry se do brejku dostal Kreizinger, ovšem pokus o lob skončil nad brankou. Pět minut nato měl po centru z přímého kopu na hlavě gól hostující Baštan, ale minul. Ve 21. minutě kopali hosté roh a odražený míč napálil z voleje přesně k tyči Boczylo – 0:1. O dvě minuty později mohli domácí vyrovnat, ale střelu Losy gólman vyrazil a Wagner po narážečce s Dvořáčkem mířil vedle. Ve 35. minutě kroutil Losa míč z přímáku na bližší tyč, ovšem Dědoch opět vyrazil. Stejně dopadly pokusy Wagnera a Konečného v úvodu druhé půle. V 55. minutě měl na hlavě gólovku Daniel, ale domácí svatyni minul. V 63. minutě zbytečně fauloval v šestnáctce J. Jaroš a Kukuczka z nařízené penalty zajistil hostům dvoubrankové vedení. O dramatickou koncovku se čtvrthodinu před koncem postaral Dvořáček, když po úniku Jakši po pravé straně a přesném centru hlavou překonal Dědocha – 1:2. Vyrovnání viselo ve vzduchu, ovšem dvě rány Losy vyrazil Dědoch, Řezníček v tutovce po rohovém kopu přestřelil a v poslední minutě po rozehraném nepřímém kopu orazítkoval Losa břevno. Za zmínku stojí i velice kvalitní výkon trojice sudích.

Branky: 74. Dvořáček – 21. Boczylo, 63. Kukuczka (p. k.). Rozhodčí: Sokol – Klor, Svačina. ŽK: J. Jaroš – Kukuczka, Daniel. Diváků: 100. Bouzov: Stach – Škrabal, Křížek, M. Jaroš, J. Jaroš, Konečný, Jakša, Řezníček, Dvořáček, Losa, Wagner. Nové Sady: Dědoch – Lojka, Zháněl, Boczylo, Kukuczka, Daniel, Baštan, Duroń (70. Krempl), Kelar, Hrdlička, Kreizinger. (for)