Slavonín "B" - Bouzov 1:3 (0:0)

14.05.2012 17:58

Sokol Slavonín „B“ - Sokol Bouzov 1:3 (0:0)

Do Slavonína jsme vyráželi s odvážnou myšlenkou, že pokud bychom zde dokázali vyhrát, ještě by boj o záchranu nebyl ztracený. Za stálého deště nás prvních dvacet minut domácí zamkli před naší branku, ale výsledkem bylo jen několik střel z větší vzdálenosti bez přesnější mušky a jedna tutovka, ale Meixnera tváří v tvář vychytal Šmíd. Poté se hra vyrovnala a byli jsme to naopak my, kdo se dostával do šancí. Především dvě tutovky M. Konečného a gólovka Wagnera volaly po změně skóre. Co se nepovedlo v první půli, to jsme dokázali po pauze a prosadili se paliči předchozích šancí. Vedoucí branku vstřelil hlavou M. Konečný. Chvíli nato vypálil z dálky Wagner, jeho bomba se odrazila od břevna do domácího gólmana a od něj se míč dokutálel do sítě – 0:2. Třetí gól na sebe taky nenechal dlouho čekat a postarala se o něj dvojice M. Konečný – Wagner, když si narazili míč mezi obránci a Wagner sám před gólmanem nezaváhal – 0:3. Domácím se ještě čtvrthodinku před koncem podařilo Zabákem po centru z přímého kopu snížit, ale na víc už se nezmohli a druhé jarní vítězství jsme si nenechali vzít.

Branky: Wagner 2, M. Konečný