Přáslavice - Bouzov 2:3 (1:1)

11.06.2012 07:48

Do Přáslavic odjeli Bouzovští s odhodláním pokusit se o malý zázrak. Vždyť domácí prohráli na vlastním hřišti pouze s postupující Pasekou. Od úvodu utkání se hrálo na naší půlce. Po čtvrthodině hry ovšem M. Konečný získal dobrým napadáním míč a sám před gólmanem nezaváhal - 0:1. Sice to byla pro domácí studená sprcha, ale Opletal parádní bombou do šibenice vyrovnal. Chvíli po rozehrání byl v pokutovém území faulován hostující Vitoul, ale Wagnerovu střelu dorostenecký gólman vyrazil na roh. V tuto dobu už tlak domácích opadl a byli to naopak hosté, kdo měl blíž ke skórování. Vstup do druhé půle se lépe vydařil Bouzovu. Hned z prvního útoku se parádně trefil Vitoul - 1:2. Po šedesáti minutách se hosté radovali znovu, když Wagner z přímého kopu našel mezeru mezi zdí a tyčkou - 1:3. Dvě minuty nato byl v pokutovém území stažen Wagner, sudí však druhou desítku proti domácím nefoukl. Čtvrthodinu před koncem fauloval v šestnáctce R. Konečný a také domácí měli výhodu penalty, se kterou si poradil Žižka - 2:3. Závěrečný nápor za stálého deště už hosté ustáli a ubojovali tak neuvěřitelné, ale zasloužené vítězství. Touto výhrou jsme se prodrali na nesestupovou příčku a k jistotě záchrany tak "stačí" doma porazit silný celek Dlouhé Loučky, ale to bude jistě tvrdý oříšek. Také existuje varianta, že ze III. třídy sestoupí pouze jedno mužstvo.

Sestava: Šmíd - Škrabal, R. Konečný, Flášar, Hopják - M. Konečný (Heidenreich), Řezníček, Vitoul, Losa, Drapl (Opravil) - Wagner (J. Jaroš).

Branky: M. Konečný, Vitoul, Wagner.