Náklo - Bouzov

31.05.2012 10:20

Sokol Náklo - Sokol Bouzov 2:3 (0:1)

Domácím vítězstvím nad Libavou jsme se v tabulce vyšplhali na předposlední místo právě před fotbalisty Nákla. Pro obě mužstva to byl veledůležitý zápas v boji o záchranu. Lépe jsme začali my. V 15. minutě ideálně našel Řezníček Wagnera, který sám před domácím gólmanem nezaváhal – 0:1. Poté se naše hra bohužel zhoršila, místo fotbalu jsme se věnovali více diskuzemi mezi sebou. V úvodu druhé půle jsme opět zahodili několik tutovek a přišlo tradiční nedáš – dostaneš. Po hodině hry zahrával soupeř standardku, domácí útočník při hlavičkovém souboji rukama odstrčil M. Konečného, jeho pokus Šmíd ještě vyrazil, ale dobíhající Matulík vyrovnal. O pět minut později jsme na půlce ztratili míč, Flášar v šestnáctce fauloval a bývalý hráč Bouzova Listopad z penalty poslal domácí do vedení 2:1. Za dalších pět minut se nám podařilo po rohovém kopu vyrovnat, ale sudí někde viděl faul útočícího hráče. Čtvrthodinu před koncem jsme se ale přece jen dočkali. Další rohový kop Vitoula našel hlavu M. Konečného, který vymetl šibenici domácí branky. Také my jsme se dočkali penalty, to když Listopad fauloval v šestnáctce Opravila a Wagner se z puntíku nemýlil – 2:3. Tentýž hráč bohužel tři minuty před koncem vyfasoval za zakopnutý míč po odpískaném ofsajdu svojí druhou žlutou v zápase a musel předčasně pod sprchy.

Branky: Wagner 2, M. Konečný

Sestava: Šmíd - Škrabal, R. Konečný, Flášar, Hopják - M. Konečný, Řezníček, Vitoul, Losa (Heidenreich), Drapl (Opravil) - Wagner.