Město Libavá - Bouzovv

06.05.2013 16:31

Hvězda Město Libavá – Sokol Bouzov 1:1 (0:1)

Před dalekou cestou na Libavou jsme se netajili tím, že si odsud chceme odvézt tři body. První šok přišel, když tamní hřiště připomínalo spíše pastviny, kterých bylo po cestě habaděj. Tím bylo jasné, že po zemi to moc nepůjde. V první půli byl míč více na našich kopačkách, ale domácího gólmana jsme moc nezaměstnali. Až po půlhodině hry před něj pronikl Bálek, ale sražená střela skončila těsně vedle. Ve 37. minutě nacentroval z přímého kopu do šestnáctky Losa a po menším závaru dostal míč do sítě Kubíček – 0:1.

Po přestávce jsme se snažili přidat pojistku, vytvořili jsme si několik příležitostí, ovšem druhý gól se nám vstřelit nepodařilo. Naopak v 70. minutě zahrávali standardní situaci domácí a nikým nekrytý hráč hlavou vyrovnal. Vzhledem k tomu, že obě mužstva chtěla vyhrát, hrálo se nahoru a dolů, což se nám málem vymstilo. Nejprve sudí přehlédl, že si domácí útočník přistrčil balon rukou a pelášil sám na Šmída, ten jej však bravurně vychytal. Chvíli nato po další rychlé akci soupeře poskakoval míč těsně před brankou, než jej do bezpečí uklidil Losa. Sice nás po zápase remíza hodně štvala, ale nakonec jsme mohli klidně i prohrát.

Branka: Kubíček.

Sestava: Šmíd - Řezníček, R. Konečný, Flášar, Losa – Kubíček, M. Konečný, Pírek, Wagner, Másilko - Bálek. Trenér: Karel Procházka.