FK Přáslavice - Sokol Bouzov

22.08.2012 14:58

FK Přáslavice - Sokol Bouzov 2:1 (1:0)

Do Přáslavic jsme přijeli opět s jedenácti hráči s cílem uhrát co nejlepší výsledek. Prvních patnáct minut jsme domácí nepustili na naší půlku a vytvořili si několik standardních situací, které jsme bohužel nedokázali využít. Až poté se hra vyrovnala. Ke gólu však měli blíže domácí, když parádní bombou orazítkovali břevno. Dvě minuty před přestávkou se střela domácího hráče odrazila od tyčky a z dorážky skončil míč v naší síti – 1:0. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil a velké vedro hráčům ubíralo síly. V 63. minutě jsme se dočkali vyrovnání po chytré střele Robina Losy z přímého kopu z pravé strany. V poslední dvacetiminutovce už nás Přáslavští přehrávali ve snaze získat všechny body. K tomu jsme jim nakonec pomohli naší chybou deset minut před závěrečným hvizdem. I tak ale můžeme být s naším výkonem spokojeni stejně jako v utkání s Příkazy.

Branka Bouzova: Losa

Sestava: Ryšlink - Řezníček, R. Konečný, Flášar, Kučera – Dvořáček (Procházka), Vitoul, Kubíček, Losa, M. Konečný – Kyselák.