FC Hvozd - Sokol Bouzov

21.07.2011 09:28

Naše druhé přípravné utkání jsme odehráli pod novým trenérem Karlem Procházkou, který se nás alespoň ze začátku bude snažit nastartovat. V tomto utkání nás doplnili i kluci z Olešnic, a to B. Aigl, A. Semian a L. Haic, za což jim děkujeme. Náš soupeř se netají ambicemi postoupit do I. B třídy, proto nás může těšit do 65. minuty poměrně vyrovnaný průběh utkání. Poté se začala projevovat naše slabší fyzická kondice a také jsme se hůře vyrovnávali s kluzkým terénem, jelikož druhý poločas se hrál za deště.

Domácí se ujali vedení po vlastní brance P. Odložila, do přestávky jsme však dokázali M. Wagnerem vyrovnat z penalty za ruku. Po dvaceti minutách druhé půle už jsme kondičně odcházeli, což se projevilo i na skóre. Po našich chybách jsme inkasovali dvě rychlé branky, poté přišly dvě další z pokutových kopů. Za stavu 4:1 přidal M. Wagner po přihrávce M. Kučery náš druhý gól.

Branky: 2x Wagner.

Sestava: Stach - Dvořáček, Křížek, M. Jaroš, Kučera - Odložil, Semian, Konečný, Jakša, Aigl - Wagner.

Střídali: Haic, Kryl, Poles.