Dlouhá Loučka - Bouzov

21.04.2013 11:39

Sokol Dlouhá Loučka – Sokol Bouzov 4:2 (2:1)

Los 18. kola nás poslal na hřiště lídra III. třídy, který doposud utrpěl pouze jednu prohru. Úvod zápasu pro nás nezačal nejlépe. Ve 3. minutě jsme poprvé smolně inkasovali po tečované střele. Chvíli nato ale chyboval domácí bek, když při rozehrávce naservíroval míč Bálkovi a ten si s koncovkou poradil – 1:1. Domácí nás sice i s pomocí sudího tlačili, ale v zakončení jim chyběla přesnost nebo opět čaroval gólman Šmíd. Ve 37. minutě si pán ve žlutém dresu vymyslel přímák, po kterém se míč odrazil k domácímu hráči, a jeho tečovaná střela skončila dalším polovlastním gólem.

I po přestávce se hrálo více na naší půlce, ale domácím se pojišťovací branku nedařilo přidat. Dvacet minut před koncem opět zaúřadoval sudí, když na naší šestnáctce přehlédl faul na Másilka a z pokračující akce jsme po parádní ráně inkasovali potřetí. Jarda pak  musel být odnesen ze hřiště a vystřídat. V 77. minutě však bylo opět zaděláno na drama. Unikajícího Bálka zkosil ve velkém čtverci domácí obránce, vyfasoval červenou a kopala se penalta. Tu s pomocí břevna velmi efektně pro oko diváka proměnil Řezníček. V závěru jsme se snažili hrát vabank, což domácí potrestali čtvrtým gólem a zaslouženě zvítězili.

Branky Bouzova: Bálek, Řezníček (pen.)

Sestava: Šmíd - Řezníček, R. Konečný, Flášar, Kučera – Kubíček, M. Konečný, Losa, Kyselák, Másilko (Aigl) - Bálek.