Bouzov - Střeň

15.04.2013 11:32

Sokol Bouzov – TJ Střeň 4:0 (3:0)

Konečně jsme se dočkali. Po dvou odložených jarních kolech kvůli nepřízni počasí to v pondělí vypadalo, že se ani do třetice nedočkáme, jelikož na hřišti leželo 10 – 15 cm sněhu. Ale především díky Daliborovi a dobrému počasí se stal malý zázrak a v neděli bylo hřiště téměř v ideálním stavu.

Náš soupeř byl v tabulce za námi pouze o skóre, takže v záchranářských počtech se hrálo o šest bodů. Od úvodního hvizdu bylo jasné, s jakou taktikou hosté přijeli. Z hluboké defenzivy ve snaze neinkasovat vyrážet k rychlým brejkům. To se jim povedlo po deseti minutách hry, ale střela skončila na tyči Šmídovy branky. Poté předvedl Míša Šmíd svůj první z bravurních zákroků dne po střele hostů z přímáku, kterou vyškrábl na roh. Dobývání hostující svatyně trvalo jednadvacet minut, kdy centr Ondry Bálka uklidil do sítě Míša Konečný. Netrvalo dlouho a radovali jsme se podruhé, když opět M. Konečný parádní ranou orazítkoval břevno a s odraženým míčem si poradil Robin Losa – 2:0. Tentýž hráč přidal do přestávky ještě jeden zásah. Centr Radka Konečného z přímého kopu poslal hlavou potřetí za záda hostujícího gólmana.

Po přestávce jsme sice pokračovali v tlaku, ale z velkého množství šancí padl pouze jeden jediný gól, o který se postarala naše nová posila, Ondra Bálek. Při stálém útočení jsme ale zapomínali na zadní vrátka a pustili soupeře do několika tutovek. Jenže mezi třemi tyčemi stál neprůstřelný M. Šmíd. Takže za pohodové tři body a nulu na kontě obdržených branek je potřeba poděkovat hlavně jemu, protože v brance doslova čaroval a především útočníka s kapitánskou páskou přiváděl svými zákroky k šílenství.

Branky: Losa 2, M. Konečný, Bálek

Sestava: Šmíd – Řezníček, R. Konečný, Flášar, Kučera – Kubíček, M. Konečný (Procházka), Bálek, Losa (Pírek) – Kyselák, Másilko.