Bouzov - Přáslavice

06.11.2014 15:40

TJ Sokol Bouzov – FK Přáslavice 1:2 (0:2)

Náš nejhorší podzimní výkon. Už tradičně jsme jako v posledních zápasech nezachytili začátek zápasu. V 9. minutě přehlavičkoval hostující útočník Vitoula a prohrávali jsme. Následovaly další šance hostů, ale proměnili až tu ve 44. minutě po špatném vyběhnutí Vitoula.

Ani po přestávce se náš výkon moc nezlepšil a tentokrát můžeme Vitoulovi děkovat, že rozdíl ve skóre nebyl vyšší. Hrát jsme začali až od 71. minuty, kdy R. Konečný vyslal dlouhým pasem O. Bálka, který v samostatném úniku trefil přesně do vzdálenější šibenice – 1:2. Poté jsme hosty zamkli na jejich polovině, bohužel aspoň vyrovnat se nám nepodařilo.

Branka Bouzova: 71. O. Bálek.

Sestava: Vitoul – Řezníček, R. Konečný, Kubíček, Losa – M. Konečný, Lofítek, O. Bálek, Bosák, Blekta - Krejčí. Střídali: J. Bálek, Kyselák, Aigl. Trenér: Karel Procházka.