Bouzov - Přáslavice

04.09.2013 17:00

Sokol Bouzov – FK Přáslavice 4:6 (1:3)

Ve druhém domácím utkání se bohužel projevily Balóny nad hradem, jelikož pár jedinců nebylo úplně v pořádku a také neúčast Bálka byla znát. Už ve 4. minutě zahájili hosté málo vídanou přestřelku – 0:1. Po půlhodině hry jsme inkasovali podruhé po standardní situaci. Ve 38. Minutě se nám podařilo po rohu snížit zásluhou Pírka, ale v poslední minutě první půlky nám hosté utekli opět na rozdíl dvou branek. Tuto ztrátu jsme po přestávce dohnali během několika minut. Nejprve se individuálně prosadil Losa a na 3:3 vyrovnával po další akci Losy Kyselák. Tento stav trval do 66. minuty, kdy hosté opět strhli vedení na svou stranu po další naší chybě. Poté soupeř přidal další dva góly a brankostroj uzavřel těsně před koncem parádní bombou Radek Konečný. I přes hodně nepovedený výkon sudího se utkání divákům líbilo, především početně skupině fanoušků z Přáslavic.

Branky: Pírek, Losa, Kyselák, R. Konečný

Sestava: Šmíd – Kučera, R. Konečný, Flášar, Škrabal – Kubíček, M. Konečný, Pírek, Losa, Aigl, - Kyselák. Trenér: Karel Procházka. Střídali: Hvasta, D. Procházka a Ryšlink.