Bouzov - Nedvězí

15.08.2013 16:22

Sokol Bouzov – SFK Nedvězí 0:3 (0:1)

První zápas nové sezóny se nám bohužel moc nepovedl. Sice jsme si vytvořili několik šancí, ale vstřelit branku se nám nepodařilo. Soupeř se dostal do vedení v 19. minutě po chybě v naší obraně. Ve druhé půli došlo ke spornému momentu, když sudí vyhodnotil Bálkův souboj s hostujícím gólmanem jako útočný faul. Při následném protiútoku sejmul Kučera protihráče v šestnáctce a kopala se penalta, na kterou si sice Šmíd sáhl, ale střela měla dostatečnou razanci – 0:2. O pár chvil později byl v pokutovém území faulován M. Konečný, tentokrát však zůstala píšťalka sudího němá. Soupeř si své vedení hlídal, v nastaveném čase přidal ještě jednu branku a zaslouženě zvítězil.

Sestava: Šmíd - Kučera, R. Konečný, Flášar, Losa – Kubíček, M. Konečný, Pírek, Paulíny, Aigl, - Bálek. Trenér: Karel Procházka. Střídali: Hvasta, Ryšlink.