Bouzov - Město Libavá 2:0 (2:0)

21.05.2012 15:25

V dalším záchranářském duelu jsme narazili na mužstvo Města Libavá. S vítěznou sestavou ze Slavonína nás v prvním poločase hnal do útoku vítr v zádech. Parádní bombu vyslal na branku hostí Řezníček, ale těsně minul. Poté jsme rychlý brejk čtyř na dva řešili špatně a nic z toho nebylo. Po půlhodině dokázal větru využít Hopják. Jeho nákop téměř přes celé hřiště skončil těsně pod břevnem překvapeného gólmana hostí - 1:0. Také druhá branka padla po střele z dálky, to se těsně před pauzou parádně trefil Vitoul. Další šance už se nám využít nepodařilo. Po přestávce jsme pozornou obranou bránili dvougólové vedení a hosty k ničemu moc nepouštěli. Jejich střelecké pokusy likvidoval gólman Šmíd nebo končili mimo tři tyče. Jelikož ani my jsme žádnou další příležitost nevyužili, skončilo utkání poločasovým výsledkem 2:0 a ještě oživili naději na záchranu.

Branky: Hopják, Vitoul.

Sestava: Šmíd - Škrabal, R. Konečný, Flášar, Hopják - M. Konečný, Řezníček, Vitoul, Losa, Drapl - Wagner.