Bouzov - Dolany B

13.05.2013 17:18

Sokol Bouzov – FC Dolany B 5:2 (3:1)

Opět se potvrdilo, že s kvalitou soupeře roste i náš výkon. Prvních pětadvacet minut to tak sice nevypadalo, což vyvrcholilo vedoucím gólem hostů po pěkné kombinaci. Ti se ještě radovali, když po Losově rohovém kopu a střele M. Konečného dotlačil míč do branky Řezníček – 1:1. Tři minuty nato vybojoval Másilko dobrým napadáním balón pro Bálka, který mazácky přeloboval gólmana – 2:1. O pár minut později Ondra opět pelášil sám na branku, obešel i brankáře a zasunul do prázdné – 3:1. To už naši předváděli kvalitní hru, která se divákům líbila.

I po přestávce se bylo na co dívat. Přidat pojistku mohl Másilko a po něm Losa, ale ani jeden netrefil odkrytou branku po vyběhnutí gólmana. To se nám mohlo stát osudným, když nás nejprve zachránila střela do tyče a v 75. minutě jsme nechali trestuhodně projít soupeřova hráče přes celé hřiště a vstřelit kontaktní gól. Naštěstí gólman hostí neměl svůj den. V 82. minutě namazal odkopem M. Konečnému, který nám vrátil dvoubrankové vedení. Poté předvedl další ze svých parádních zákroků Šmíd, když vyškrábl dobře mířenou ránu z přímáku na roh. Další minelu předvedl hostující brankář minutu před koncem. Ve snaze o odkop mu přeskočil míč nohu a dotírající Pírek, který chvíli předtím přišel na hřiště, měl jednoduchou úlohu, trefit prázdnou branku – 5:2. Po zápase si hráči s diváky vyměnili potlesk s pocitem dobře odvedeného výkonu a zisku tří důležitých bodů.

Branky: Bálek 2, Řezníček, M. Konečný, Pírek.

Sestava: Šmíd - Řezníček, R. Konečný, Flášar, Kučera – Kubíček, M. Konečný, Losa, Wagner, Másilko - Bálek. Trenér: Karel Procházka. Střídali: Pauliny, Aigl, Pírek.