Bouzov - Dlouhá Loučka 2:1 (1:1)

18.06.2012 10:08

V posledním utkání sezóny jsme za velkého horka chtěli bavit diváky a rozloučit se vítězně uplynulým ročníkem. To se začalo naplňovat v 10. minutě, kdy výkop gólmana Šmída skončil v síti překvapeného strážce hostující svatyně - 1:0. Z vedení jsme se ale neradovali dlouho. Po levé straně utekl loučský Kuchta a podél vybíhajícího Šmída srovnal skóre. Po deseti minutách druhé půle byl v šestnáctce hostí faulován Wagner a po krátkých dohadech sám penaltu se štěstím proměnil - 2:1. I nadále se hrál otevřený fotbal. Hosté ve snaze o vyrovnání nechávali v obraně otevřená okénka, ale vypracované šance jsme nedokázali využít (2x Hopják, Řezníček, Vitoul). V závěru utkání nám štěstěna vrátila to, co v mnoha utkáních přála soupeřům. Dvě minuty před koncem fauloval ve velkém vápně Řezníček, míč si na puntík postavil brankář hostí Zorek, ale jeho rána se odrazila od levé tyčky. V poslední minutě zahrávali hosté sérii rohových kopů. Při jednom z nich nás zachránilo břevno, při dalším vyhlavičkoval míč z brankové čáry Flášar. Poté už sudí zápas ukončil a mohli jsme bouchat šampaňské na oslavu záchrany ve III. třídě. Nezbývá, než před mužstvem smeknout klobouk, protože z posledních sedmi zápasů jsme získali 19 bodů (6 výher, 1 remíza), což se po předchozích výsledcích rovná malému zázraku.

Branky: Šmíd, Wagner

Sestava: Šmíd - Škrabal, R. Konečný, Flášar, Hopják - M. Konečný, Vitoul (Procházka), Řezníček, Losa, Drapl (Heidenreich) - Wagner (J. Jaroš).