Bouzov - Blatec

29.04.2013 15:02

Sokol Bouzov – Sokol Blatec 0:2 (0:0)

Na toto utkání musíme hodně rychle zapomenout. Zisk tří bodů by nás posunul před tohoto soupeře, zároveň bychom měli lepší vzájemný zápas pro konečné účtování. Takto jsme stále dosti namočeni v sestupových vodách. Oproti předchozím dvěma zápasům jsme nebyli schopni si kloudně přihrát, záloha propadala v osobních soubojích a Bálek na hrotu nedostal pořádnou přihrávku. A když už se do zakončení dostal, vychytal jej dobrými zákroky hostující gólman. Ani soupeř nepředvedl nic světoborného, ale díky výškové převaze si s nakopávanými míči většinou bez problémů poradil.

Do druhé půle vystřídal nedůrazného Kyseláka Pírek a v jejím průběhu Losu Aigl a naše hra se přece jen trochu zlepšila. Paradoxně v této době jsme dvakrát inkasovali. Nejprve se po standardní situaci prosadil soupeř hlavou a o chvíli později po chybě v obraně se hostující útočník sám před Šmídem nemýlil – 0:2. Po hodině hry jsme konečně předváděli na soupeřově půlce, ale branka pro nás byla prostě zakletá. Vrcholem byla v 73. minutě neproměněná penalta, kterou gólman Řezníčkovi chytil. Poté ještě měli na noze tutovky M. Konečný a Másilko, ale my bychom v neděli nedali gól ani do rána.

Sestava: Šmíd - Řezníček, R. Konečný, Flášar, Kučera – Kubíček, M. Konečný, Losa (Aigl), Kyselák (Pírek), Másilko - Bálek.