Vzkazy

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: jste borci

Na N. Sadech jsem nebyl, tak nemůžu psát komentář.

Datum
Vložil
Titulek

Re: jste borci

To víš měli jsme plnou pokladnu a ted jsou tam jen dvě myši a ubožák jseš ty a už vůbec ne věrný fanoušek čágo a příště se aspon podepiš at víme s kým máme tu čest

Datum
Vložil
Titulek

Re: jste borci

Další Olešničák kterej neumí prohrávat. Slyšeli jsem jak Olešnice hráli vodní pólo v N.Sadech :)..jo a když nám napíše jeden od vás z Olešnic že se omlouvá za to co hráči a fanoušci předvedli na derby na Bouzově, tak na tom asi něco bude. Nechápu vás

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: jste borci

Jsem fanoušek Bouzova a díky Bohu ne Olešnic, protože tam hráč může hrát jako Bůh, ale pokud mimo hru vrazí bezdůvodně protihráči pěstí do krkavice, tak je to u mě tupé hovado a pochybuju, že něco takového může dávat příklad dětem, které má vést!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Jste vážně inteligenti ...

Fandím Olešnici ... sice jako klub nemají takové finanční zázemí jako například velmi známí korupcí "prožraný" Bouzov, ale je tu alespoň jistota toho, že namají na podplácení!!! Když jste narazil na téma "dávání příkladu dětem", tak se mi také nezdá zrovna příkladné, místo hry FAIR PLAY si hru zjednodušit a dopředu vědět výsledek - to je vážně "sladká" výhra. Zapi se nezastávám, ale nejdříve by jste si měli zamést před svým prahem, než tu začnete něco psát!!! Nejspíš tento můj příspěvek ani většina fotbalistů Bouzova nedočte do konce ... je dlouhý vím ... příště se budu mírnit, aby to zvládli přečíst všichni. Tak páááčko.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: jste borci

Když jde ale člověk ke kadeřnici v Olomouci, náhodou zabrousí k fotbalu a ona řekne, že je z Přáslavic, chodí z fotbalístou z Přáslavic a že teď v jarním utkání jim Bouzov zaplatil, ať je nechají vyhrát a jsou zachráněni, tak člověk nestačí zírat....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: jste borci

Paní kadeřnice nebyla první, co řekla, že Bouzov platil. I jeden pan rozhodčí se přiznal. Ale co už, když Vás to takhle baví. Raděj bych fotbal nehrál, než takhle potupně. Blbý, že většinou jsou v tom hráči nevině a o ničem neví. Jinak dneska dobrej výsledek s posledním 4:4 :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: jste borci

A to nevíte,že kadeřnice jsou největší drbny?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: jste borci

Ty vaše zaručené zprávy o placení už jsou trapné.
A co prohra 4:1 s předposledním?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: jste borci

No špatným výkonem člověk většinou nevyhraje ani s posledním, když se k tomu připočtou četné absence(Zapletal, Dvořáček, Haic, Pospíšil), neschopnost trefit min. 5x branku z malého vápna, nutnost systému "bum, prásk" na ploše velmi vzdáleně připomínající hřiště a některé hráče slavící do rána záchranu... je z toho prohra o třídu

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.